Dahuasecurity.com maakt gebruik van cookies en dergelijke technologieën. Dahua gebruikt functionele cookies om ervoor te zorgen dat haar websites naar behoren werken en analytische cookies om uw gebruikerservaring te optimaliseren. Er kunnen ook cookies van derde partijen buiten onze site gegevens verzamelen. Door op " Akkoord" te klikken of deze website te blijven gebruiken, geeft u toestemming voor het gebruik van cookies en de verwerking van de bijhorende persoonsgegevens. Meer informatie in onze cookieverklaring.

OVER ONS

Voor een veiligere samenleving en slimmer leven

Ons team

Maak kennis met onze teamleden

Ons team bestaat uit enthousiaste en gemotiveerde mensen met passie voor hun vak en ruime ervaring in de securitysector. Door onze ervaring in de sector hebben wij de kennis en expertise om u optimaal te ondersteunen.

Daniel Tang

Country Manager Benelux

zhiran.tang@dahuatech.com

+31 (0) 631 690 982

Andy Xing

Channel Sales Manager Benelux

xing_chunguang@dahuatech.com

+31 (0) 628 929 366

Marc Sluiter

Business Development Manager - NL

marc.sluiter@dahuatech.com

+31 (0) 630 096 880

Sven Heere

Business Development Manager - NL

sven.heere@dahuatech.com

+31 (0) 641 542 158

Rowell van der Meer

Business Development Manager - NL

rowell.vander.meer@dahuatech.com

+31 (0) 614 593 169

Arnaud Lacourt

Business Development Manager - BeLux

arnaud.lacourt@dahuatech.com

+32 (0) 470 753 284

Koen de Vuyst

Business Development Manager - BeLux

koen.devuyst@dahuatech.com

+32 (0) 471 626 116

Robin Maenhout

Business Development Manager - BeLux

robin.maenhout@dahuatech.com

+32 (0) 470 918 329

Liz Wei

Key Account Manager

liz.wei@dahuatech.com

+31 (0) 620 509 600

Frank Shi

Key Account Manager

frank.shi@dahuatech.com

+31 (0) 682 798 331

Stella Zhang

Key Account Manager

stella.zhang@dahuatech.com

+31 (0) 634 104 739

Bill Zhou

Technical Support Manager Benelux

zhou_jiangteng@dahuatech.com

-

Bart Van Weyenberg

Pre-Sales Technical Engineer - BeLux

bart.vanweyenberg@dahuatech.com

-

Jack Sun

Technical Support Engineer - BeLux

sun_xufeng@dahuatech.com

-

Cedric Riedijk

Marketing Manager Benelux

cedric.riedijk@dahuatech.com

+31 (0) 614 763 153

Laura van der Holst

Marketing Assistant

laura.vanderholst@dahuatech.com

+31 (0) 614 763 156

Summer Liu

Business Operation Manager

liu_xiangying@dahuatech.com

-

Amy Chan

Sr. Human Resources Supervisor

amy_chan@dahuatech.com

-

Zijing Zhan

Business Operation Assistant

zijing.zhan@dahuatech.com

-

Bei Wang

Sales Assistant

bei.wang@dahuatech.com

+31 (0) 622 204 577