Dahuasecurity.com maakt gebruik van cookies en dergelijke technologieën. Dahua gebruikt functionele cookies om ervoor te zorgen dat haar websites naar behoren werken en analytische cookies om uw gebruikerservaring te optimaliseren. Er kunnen ook cookies van derde partijen buiten onze site gegevens verzamelen. Door op " Akkoord" te klikken of deze website te blijven gebruiken, geeft u toestemming voor het gebruik van cookies en de verwerking van de bijhorende persoonsgegevens. Meer informatie in onze cookieverklaring.

OVER ONS

Voor een veiligere samenleving en slimmer leven

Ons team

Maak kennis met onze teamleden

Ons team bestaat uit enthousiaste en gemotiveerde mensen met passie voor hun vak en ruime ervaring in de securitysector. Door onze ervaring in de sector hebben wij de kennis en expertise om u optimaal te ondersteunen.

Andy Xing

Channel Sales Manager Benelux

xing_chunguang@dahuatech.com

+31 (0) 628 929 366

Marc van den Heuvel

Project Sales Director - NL

marc.vandenheuvel@dahuatech.com

+31 (0) 641 542 158

Patrick de Jong

Business Development Manager - NL

Patrick.Jong@dahuatech.com

+31 (0) 618 189 162

Robert Welzen

Business Development Manager - NL

Robert.Welzen@dahuatech.com

+31 (0) 618 356 145

Peter de Jong

Business Development Manager - Display Solutions

peter.de.jong@dahuatech.com

+31 (0)6 434 26 362

Arnaud Lacourt

Project Sales Director - BeLux

arnaud.lacourt@dahuatech.com

+32 (0) 470 753 284

Koen de Vuyst

Business Development Manager - BeLux

koen.devuyst@dahuatech.com

+32 (0) 471 626 116

Robin Maenhout

Business Development Manager - BeLux

robin.maenhout@dahuatech.com

+32 (0) 470 918 329

Stella Zhang

Key Account Manager

stella.zhang@dahuatech.com

+31 (0) 634 104 739

Lucas Sun

Key Account Manager

Lucas.sun@dahuatech.com

+31 (0) 614 763 139

Ellyn Cheung

Key Account Manager

Ellyn.Cheung@dahuatech.com

+31 (0) 682 798 331

Thomas Wu

Technical Support Manager Benelux

support.benelux@dahuatech.com

-

Marc van der Putten

Pre-Sales Technical Engineer - NL

support.benelux@dahuatech.com

-

Xiaoyang Wu

Technical Support Engineer BeNeLux

support.benelux@dahuatech.com

-

Felix Ge

Technical Support Engineer - NL

support.benelux@dahuatech.com

-

Surtees Chen

Technical Support Engineer

support.benelux@dahuatech.com

Bart Van Weyenberg

Pre-Sales Technical Engineer - BeLux

support.benelux@dahuatech.com

-

Bram Duerinckx

Pre-Sales Technical Engineer - BeNeLux

support.benelux@dahuatech.com

-

Jack Sun

Technical Support Engineer - BeLux

support.benelux@dahuatech.com

-

Yuxi Wang

Marketing Assistant Benelux

Yuxi.Wang@dahuatech.com

-

Amy Chan

Sr. Human Resources Supervisor

amy_chan@dahuatech.com

-

Shulin Wu

Sales Assitent

shulin.wu@dahuatech.com

+31 (0)6 48 52 36 95

Jasmine Niu

Commercial Specialist

niu_jiajia@dahuatech.com

-