Dahuasecurity.com maakt gebruik van cookies en dergelijke technologieën. Dahua gebruikt functionele cookies om ervoor te zorgen dat haar websites naar behoren werken en analytische cookies om uw gebruikerservaring te optimaliseren. Er kunnen ook cookies van derde partijen buiten onze site gegevens verzamelen. Door op " Akkoord" te klikken of deze website te blijven gebruiken, geeft u toestemming voor het gebruik van cookies en de verwerking van de bijhorende persoonsgegevens. Meer informatie in onze cookieverklaring.

OVER ONS

Voor een veiligere samenleving en slimmer leven

Ons team

Maak kennis met onze teamleden

Ons team bestaat uit enthousiaste en gemotiveerde mensen met passie voor hun vak en ruime ervaring in de securitysector. Door onze ervaring in de sector hebben wij de kennis en expertise om u optimaal te ondersteunen.

Daniel Tang

Country Manager Benelux

zhiran.tang@dahuatech.com

+31 (0) 631 690 982

Andy Xing

Channel Sales Manager Benelux

xing_chunguang@dahuatech.com

+31 (0) 628 929 366

Marc Sluiter

Business Development Manager - NL

marc.sluiter@dahuatech.com

+31 (0) 630 096 880

Rowell van der Meer

Business Development Manager - NL

rowell.vander.meer@dahuatech.com

+31 (0) 614 593 169

Marc van den Heuvel

Business Development Manager - NL

marc.vandenheuvel@dahuatech.com

+31 (0) 641 542 158

Robert Welzen

Business Development Manager - NL

Robert.Welzen@dahuatech.com

+31 (0) 618 356 145

Patrick de Jong

Business Development Manager - NL

Patrick.Jong@dahuatech.com

+31 (0) 618 189 162

Arnaud Lacourt

Business Development Manager - BeLux

arnaud.lacourt@dahuatech.com

+32 (0) 470 753 284

Koen de Vuyst

Business Development Manager - BeLux

koen.devuyst@dahuatech.com

+32 (0) 471 626 116

Robin Maenhout

Business Development Manager - BeLux

robin.maenhout@dahuatech.com

+32 (0) 470 918 329

Frank Shi

Key Account Manager

frank.shi@dahuatech.com

+31 (0) 682 798 331

Stella Zhang

Key Account Manager

stella.zhang@dahuatech.com

+31 (0) 634 104 739

Thomas Wu

Technical Support Manager Benelux

support.benelux@dahuatech.com

-

Vasily Tretennikov

Field Technical Support Engineer

support.benelux@dahuatech.com

-

Felix Ge

Technical Support Engineer

support.benelux@dahuatech.com

-

Bart Van Weyenberg

Pre-Sales Technical Engineer - BeLux

support.benelux@dahuatech.com

-

Bram Duerinckx

Pre-Sales Technical Engineer - BeNeLux

support.benelux@dahuatech.com

-

Jack Sun

Technical Support Engineer - BeLux

support.benelux@dahuatech.com

-

Cedric Riedijk

Marketing Manager Benelux

cedric.riedijk@dahuatech.com

+31 (0) 614 763 153

Tom van der Spek

Marketing Assistant

tom.spek@dahuatech.com

-

Summer Liu

Business Operation Manager

liu_xiangying@dahuatech.com

-

Amy Chan

Sr. Human Resources Supervisor

amy_chan@dahuatech.com

-

Zijing Zhan

Business Operation Assistant

zijing.zhan@dahuatech.com

-

Yana Fu

Sales Assistant

tiange.fu@dahuatech.com

+31 (0) 622 204 577

Shulin Wu

Sales Assitent

shulin.wu@dahuatech.com

+31 (0)6 48 52 36 95

Jasmine Niu

Commercial Specialist

niu_jiajia@dahuatech.com

-